دلم سراغ کلمه ها را نمی گیرد.فرار کردم از ورق زدن.همیشه که نباید نشست یک گوشه و آدم ها را از دور دید.از خانه زدم بیرون.از کنار آدم ها گذشتم و آدم ها از کنارم گذشتنجلوی ویترین مغازه ها ایستادم و نگاه کردم.اجناس را دید می زدم برایشان قصه می ساختم.دنبال رد یک نگاه آشنای غریب بودم.یک گوشواره ی پروانه ای دیدم.چشم هایم برق زدسرم را که بلند کردم داشت نگاه می کردسایه ی غریب آشنا را حس کرده بودم.مرد بلوز چار خانه ی آبی اتو نشده تنش بود.لبخند زدسرم را آرام برایش تکان دادم دوباره راه افتادمنشستم توی پارک که خلوت کنم.صدای امید نعمتی را بلند می کنمدلم چای زغالی می خواستدلم می خواست روی چمن ها دراز بکشم و خیره شوم به آسمان.نشستم روی نیمکت سردبعد برگشتم به خانه.بدون کتاب.بدون چای زغالی.روی تخت دراز کشیدم زل زدم به سقفخندیدم.حواسم نبود به خیابان شلوغ و پر حمعیت ذهنمصدای رفتن اوهنوز من را به جنون می کشاند.

ایمان من در حلقه هندسه اندام توست....

چقدر بگم دلت هنوزم پیشمه....

با حلوا حلوا گفتن که دهانم شیرین نمی شود

ها ,آدم ,یک ,خانه ,دلم ,روی ,آدم ها ,و آدم ,می خواست ,چای زغالی ,سرم را

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازارچه سنجش ناحیه 4 تبریز راد الکتریک توزیع کننده انواع خازن با ظرفیت ها و ولتاژهای مختلف DUCATIایتالیا banovan13 لوازم منزل موسسه قبولی تضمینی کنکور باراد+ویژه قبولی تضمینی کنکورر پزشکی+کنکور تضمینی پزشکی جمشید خلقی اکواریوم اب شور و پلنت و ساخت ال ای دی 30هزار کلوین مخصوص اب شور کانالaqua2teh1 معرفی لینک های مفید خانه بازاریابی دیجیتال ایران